Free Joomla Templates by Web Hosting

Aktuální informace k termínu zahájení rekonstrukce krajských komunikací po Machově

Aktuality - Úřad městyse

Dnešního dne (12.4.2017) jsme obdrželi informaci z Krajského úřadu Královéhradeckého kraje k problematice začátku rekonstrukcí a staveb krajských komunikací III/30315 a III/30317 Bezděkov nad Metují - Machov - Machovská Lhota - státní hranice a III/3025 Broumov - Božanov, které zde zveřejňujeme:

"Dle dnešního jednání na Královéhradeckém kraji Vás informuji, že výzva k zahájení prací nebude podepsána, pokud kraj neobdrží Rozhodnutí o dotaci. Minulý týden byly na monitorovacím výboru potvrzeny všechny 3 žádosti Královéhradeckého kraje k financování, ale finální Rozhodnutí se očekává až v červenci. Žádosti Orlické hory a Broumovsko jsou podmíněny doložením souladu technických parametrů silnice s národními předpisy, případně výjimkami z polské strany…. Dle dnešního jednání budou stavby zahájeny v termínu červenec 2017."       Ing. Jiří Koutník, technicko-obchodní náměstek, SÚS Královéhradeckého kraje a.s.

Jakmile budou upřesněny nové termíny stavby, budeme občany informovat.

 

Dopravní omezení - příjezd ke Kukuldě

Aktuality - Úřad městyse
Oznamujeme občanům, že od 18. dubna budou probíhat dokončovací práce po budování kanalizační stoky E3 na místní komunikaci od náměstí směrem k restauraci "Kukulda" (zadní cesta). Bude betonován přejezdný kanálek, přemisťovány silniční obruby, frézován starý asfalt a proběhne pokládka nového asfaltového povrchu. V týdnu od 18. do 21. dubna bude příjezd ke Kukuldě a k rodinným domům za uzávěrou umožněn jednosměrnou ulicí (do protisměru) od Andresových. V týdnu od 24. do 28. dubna bude příjezd možný pouze po místní komunikaci od náměstí okolo křížku (směr pod Bor) a dále vpravo ke Kukuldě.
 

Nabídka Terénní pečovatelské služby v Machově

Aktuality - Úřad městyse
Zastupitelstvo městyse Machov se dohodlo na spolupráci s Městským úřadem Police nad Metují v oblasti terénní pečovatelské služby. Pečovatelská služba nabízí možnost poskytovat jednotlivé druhy služeb i v Machově. Pacient by si hradil jednotlivé úkony dle platného ceníku a městys Machov by ze svého rozpočtu doplácel pečovatelské službě rozdíl mezi ceníkovou cenou úkonů a hodinovou sazbou pečovatelky (v sazbě je již zahrnuta doprava pečovatelky do Machova). Terénní pečovatelská služba v Machově by byla provozována na základě smlouvy mezi městysem Machov a městem Police nad Metují. Pro její uzavření potřebujeme zjistit zájem občanů Machova o tuto službu a její přibližný rozsah.

Terénní pečovatelská služba je sociální služba v domácím prostředí uživatele v pracovních dnech od 6,30 hod. do 19 hodin.

Aktualizováno ( Pondělí, 09. Leden 2017 )

Celý článek...

 

Nabídka sociálních služeb HEWER

Aktuality - Ostatní

Zastupuji organizaci HEWER, z.s., která poskytuje terénní asistenční služby.

Jsme nestátní neziskovou organizací a od roku 1997 poskytujeme službu osobní asistence všem potřebným bez rozdílu věku nebo druhu znevýhodnění.  Postaráme se o chronicky nemocné, klienty po úraze, psychicky či mentálně postižené, seniory i děti.

Aktualizováno ( Středa, 23. Listopad 2016 )

Celý článek...

 
Anketa
Jak často navštěvujete tyto stánky?
 
Kalendář
Duben 2017
Ne Po Út St Čt So
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Nejbližší událost
Žádný termín
Kdo tu je
Právě připojeni - hostů: 77 
Počet přístupů od 1.9.09
Přečtené články : 463554

sport_v_polici
kladske_pomezi
Czechpoint
MAS

kotlikova_dotace

Předpověď počasí
Mapa Machova

mapa_machov