Aktuality - Úřad městyse

Rekonstrukce vysokého napětí - aktualizované upozornění

Po potížích se zajištěním náhradních zdrojů elektrické energie proběhne v obci v období od 17. července do 30. září 2017 kompletní oprava nadzemního vedení vysokého napětí. V rámci opravy bude provedena výměna stávajících podpěrných bodů (sloupů), výměny vodičů, konzol a izolátorů včetně odboček ke stávajícím trafostanicím a to na celém území obce.

V průběhu prací bude dodávka elektrické energie zajištěna generátory u každé trafostanice, nicméně při připojování trafostanic bude docházet ke krátkodobým odpojením elektrické energie vždy ráno a odpoledne v rozsahu do 30 min. V závislosti od toho, který úsek bude opravován, se bude jednat o přerušení dodávky buď v celé obci, nebo v některé části.

Zhotovitel prací, montážní firma Electro Comp spol. s r.o. Česká Skalice, nám předložil následující aktualizovaný harmonogram krátkodobých přerušení dodávky elektrické energie :

19., 20., 25., 26. a 27. července -  v celé obci vč. Bělého

15. a 16. srpna - od Vajsarových ( Machov č.p.171) k centru obce a v Bělém

17., 22., 23. a 24. srpna - od centra obce k M. Lhotě a v Machovské Lhotě

Za Úřad městyse Machov Ing. Miroslav Kryl

Aktualizováno ( Středa, 12. Červenec 2017 )