Aktuality - Úřad městyse

khkZastupitelstvo Královéhradeckého kraje schválilo dne 19. 6. 2017 usnesením č. ZK/6/346/2017 investiční dotaci Městysu Machov ve výši 620.000,- Kč na realizaci projektu "ČOV Machov - doplnění předčištění". Dotace je poskytnuta z dotačního programu Královéhradeckého kraje "Rozvoj infrastruktury v oblasti zásobování pitnou vodou a odvádění odpadních vod". V rámci uvedené investiční akce bude modernizován provoz čistírny odpadních vod v Machově doplněním odlučovače hrubých nečistot na nátoku odpadních vod na ČOV (včetně mechanického drapáku na vybírání hrubých nečistot z jímky), výměnou hrubých česlí, doplněním jemných automaticky stíraných česlí jemných nečistot a výměnou čerpadel v nádržích. Akce by měla být stavebně realizována do konce července 2017 a následně bude zažádáno o kolaudaci.

Aktualizováno ( Středa, 28. Červen 2017 )