Aktuality - Úřad městyse

Rekonstrukce vysokého napětí - upozornění

V Machovském zpravodaji jsme Vás informovali, že v období od 1.června do 30. září 2017 bude v obci probíhat kompletní oprava nadzemního vedení vysokého napětí. V rámci opravy bude provedena výměna stávajících podpěrných bodů (sloupů), výměny vodičů, konzol a izolátorů včetně odboček ke stávajícím trafostanicím a to na celém území obce.

V průběhu prací bude dodávka elektrické energie zajištěna generátory u každé trafostanice, nicméně při připojování trafostanic bude docházet ke krátkodobým odpojením elektrické energie v rozsahu do 30 min denně. V závislosti od toho, který úsek bude opravován, se bude jednat o přerušení dodávky buď v celé obci, nebo v některé části.

Zhotovitel prací, montážní firma Electro Comp spol. s r.o. Česká Skalice, nám předložil následující harmonogram krátkodobých přerušení dodávky elektrické energie :

27. a 29. června -  v celé obci

11., 12. 13. a 14 července - v Bělém

19. a 20. července - v celé obci

25. a 26. července - od Vajsarových, část centra obce a v Bělém

27. července - v celé obci

15., 16., 17. a 22. srpna  - od bývalého úřadu, část centra obce, Kopec a v Machovské Lhotě.

Za Úřad městyse Machov Ing. Miroslav Kryl

Aktualizováno ( Pondělí, 10. Červenec 2017 )