Aktuality - Úřad městyse

khkZastupitelstvo Královéhradeckého kraje svým usnesením č. ZK/4/193/217 ze dne 27. 3. 2017 schválilo žádost městyse Machov o dotaci z Programu obnovy venkova 2017 na doplnění veřejného osvětlení v obci. Dotace bude pokytnuta jako investiční ve výši 439.700,- Kč a jako neinvestiční ve výši 9.000,- Kč. Konkrétně budou přidělené finanční prostředky použity na doplnění veřejného osvětlení v Nízké Srbské za bývalým internátem, na zadní cestě od fotbalového hřiště směrem k Machovu, na cestě ke katolickému hřbitovu, na nově projektované cestě v lokalitě "Záduší", na zdaní cestě za Bolkovými v Nízké Srbské, u Friedových v Nízké Srbské, na cestě k bývalému koupališti (u pily) a na zadní cestě (za potokem) od Mazurkových k Notkovým. Realizace projektu je naplánována na letošní rok s dokončením nejpozději do 30. 11. 2017.

Aktualizováno ( Úterý, 16. Květen 2017 )