Aktuality - Kultura

v podání divadelního souboru Divadlo Broumov

KDYŽ TY, TAK JÁ TAKY

Režie: Petr Hlavatý

Komedie ,,Když ty, tak já taky´´ je plná lásky i nevěry, milenek a milenců, drzé italské služky i osob zatažených do děje, které už vůbec ničemu z toho nerozumí. Příběh začíná večer v bytě dobře situovaných manželů a protože jejich dlouhý vztah začíná zavánět nudou, tak se rozhodnou okořenit si vztah nevěrou. Příběh se začíná zvrhávat, když nevěra skáče z jednoho protagonisty na druhého, z milenky na milence. Co je lež a co je pravda? Kdo je ve skutečnosti podváděn a kdo je podvádějící? Co dokáže sebeláska? Proč nás při důležitých hovorech stále vyrušuje italská služebná? Proč se manželova italština stále zlepšuje? A co na to vyjevení rodinní přátelé? Začíná souboj pohlaví ve velkém francouzském stylu, kde hrozí krveprolití, rozvody a řádí mužská a ženská ješitnost. Jsme v Paříži a tento příběh napsal slavný autor a mistr francouzské konverzační komedie Marc Camolettii, který z banálních situací spřádá hry, které šumí jako šampaňské. Hra ,,Když ty, tak já taky´´ se stává zábavným bludištěm jak pro diváka, tak pro samotné postavy. Z bludiště si každý svým stylem a vtipem najde nakonec svou cestu ven. I nevěra může být v podání Marca Camolettiho legrace.

Představení se uskuteční v neděli 26. března 2017 v 16,00 hod. na sále Obecního domu v Machově

vstupné 50,- Kč

Aktualizováno ( Pondělí, 20. Únor 2017 )